Laenud Internetist

Kas on realistlik saada laenu internetis 15 minutiga?

Kuigi paljud laenuandjad reklaamivad, et laenud internetis on võimalik saada vaid 15 minutiga, ei pruugi see alati nii olla. Tegelikkuses sõltub laenu saamise kiirus mitmetest teguritest:

 • Kas esitate krediiditaotluse tööpäeval või nädalavahetusel?
 • Kas teie poolt esitatud informatsioon on korrektne ja täielik?
 • Kas laenuandja vajab täiendavaid dokumente või selgitusi?
 • Kas teie krediidiajalugu on korras?

Seega, kuigi teoreetiliselt on võimalik saada laen internetist 15 minutiga, võib reaalsuses protsess võtta mõnevõrra kauem aega. Siiski on laenud internetis oluliselt kiiremad ja mugavamad kui traditsiooniline pangalaen.

Kas vajad laenu?

  Kuidas valida õige laen internetis?

  Enne laenude võrdlust ja krediiditaotluse esitamist mõelge hoolikalt läbi, kui suurt laenusummat ja kui pikaks perioodiks vajate. Kasutage laenukalkulaatorit, et hinnata igakuise osamakse suurust ja laenu kogukulu.

  Võrrelge erinevate laenuandjate pakkumisi, pöörates tähelepanu järgmistele aspektidele:

  • Intressimäär ja teised tasud
  • Laenuperiood ja igakuise osamakse suurus
  • Laenutingimused ja võimalikud lisatasud (nt lepingutasu, varajase tagasimakse tasu)
  • Laenuandja usaldusväärsus ja klienditugi

  Valige laenuandja, kes pakub teile sobivaimal tingimustel laenu ning veenduge, et saate laenu tingimustega nõustuda.

  Online-laenude plussid ja miinused

  • Kiirus – lühiajalise laenu taotlemine internetis on oluliselt kiirem kui tavalise pangalaenu puhul. Otsuse saate üldjuhul mõne tunni jooksul.
  • Mugavus – saate laenu taotleda kodust lahkumata, vaid mõne klikiga. Pole vaja minna panka kohale ega täita pabereid.
  • Paindlikud tingimused – paljud laenuandjad pakuvad erinevaid laenusummasid ja tagasimakse perioode, mis võimaldab valida teie vajadustele sobivaima variandi.
  • Kõrgemad intressimäärad – kuna kiirlaen on üldjuhul lühiajaline ja väiksema summaga, on ka intressimäär kõrgem kui tavalise pangalaenu puhul.
  • Lühike tagasimakse periood – lühiajaline laen tuleb tagasi maksta üldjuhul 30-90 päeva jooksul, mis võib osutuda keeruliseks, kui teil pole kindlat sissetulekut.
  • Oht sattuda võlaringesse – kui võtate mitu väikelaenu korraga või ei suuda laenu õigeaegselt tagasi maksta, võite sattuda võlaringesse, kus intressid kuhjuvad ning laenust vabanemine muutub järjest keerulisemaks.

  Teie mugavuse huvides oleme koondanud soodsaimad pakkumised sellesse tabelisse.

  Summa:
  Periood:
  Show more results

  Kuidas saada laenu internetis

  Täitke laenuandja kodulehel krediiditaotlus, sisestades oma isikuandmed, sissetuleku ja pangakonto andmed.

  Oodake laenuotsust, mis üldjuhul saabub mõne tunni jooksul.

  Tutvuge hoolikalt laenutingimustega ja veenduge, et saate nendega nõustuda.

  Kinnitage leping digiallkirjaga.

  Raha kantakse teie pangakontole üldjuhul 24 tunni jooksul pärast lepingu allkirjastamist.

  KKK

  Enamik laenuandjaid võimaldab laenu osalist või täielikku ennetähtaegset tagasimaksmist. Mõnel juhul võidakse küsida lisatasu. Täpsed tingimused leiate oma laenulepingust.

  Üldjuhul peate internetist laenu taotlemiseks olema vähemalt 18-aastane Eesti resident regulaarse sissetulekuga. Mõned laenuandjad võivad seada täiendavaid tingimusi.

  Krediidi Taotluse täitmine võtab vaid mõne minuti. Otsuse saate üldjuhul mõne tunni jooksul ning raha laekub teie kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu allkirjastamist.

  Kui teie krediidi taotlus lükatakse tagasi, on soovitatav uurida täpsemalt põhjuseid. Võimalik, et teie sissetulek ei ole piisav või on teie krediidi ajaloos negatiivseid märkeid. Püüdke oma krediidiskoori parandada või kaaluge alternatiivseid laenuvõimalusi, näiteks tagatisega laenu või käendajaga laenu.

  Laenud internetist on kiire ja mugav viis ajutiste rahavajaduste lahendamiseks. Siiski tuleb laenu võtmisel olla ettevaatlik ja hinnata kriitiliselt oma võimekust laen õigeaegselt tagasi maksta. Võrrelge alati erinevaid laenupakkumisi ja valige usaldusväärne laenuandja, kes pakub teile sobivaimal tingimustel laenu. Nii vältida ebameeldivaid üllatusi ning saate internetist laenu võtta muretult ja turvaliselt.

  Kas vajad laenu?